An analytical solution for conical quantum dots
PBN-AR
Instytucja
Wydział Mechaniczny (Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki)
Informacje podstawowe
Główny język publikacji
eng
Czasopismo
Journal of Theoretical and Applied Mechanics
ISSN
1429-2955
EISSN
Wydawca
Warsaw University of Technology. Building of Civil Engineering
DOI
URL
Rok publikacji
2013
Numer zeszytu
Vol. 51, No. 2
Strony od-do
387-392
Numer tomu
Identyfikator DOI
Liczba arkuszy
Autorzy
(liczba autorów: 3)
Pozostali autorzy
+ 1
Open access
Tryb otwartego dostępu
Wersja tekstu w otwartym dostępie
Licencja otwartego dostępu
Inna
Czas opublikowania w otwartym dostępie
Inne
System-identifier
BPK-RID-36841