Wyszukaj

Wyszukiwanie publikacji po tytule, autorze bądź jego instytucji

Moduł analityczny

Moduł Sprawozdawczy PBN został wyposażony w narzędzia analityczne umożliwiające przegląd statystyk dotyczących zaraportowanych publikacji.


Aktualności

 • Szanowni Państwo! 30 VI 2017 r.


  Z początkiem lipca w systemie PBN przeprowadzone będą zmiany organizacyjne oraz zaimplementowane zostaną nowe funkcjonalności. Zakres zmian został opisany tutaj. Wszelkie pytania można kierować do zespołu Helpdesk za pomocą elektronicznego systemu obsługi zgłoszeń.


  Z wyrazami szacunku
  Zespół LIL OPI PIB

 • Szanowni Państwo! 23 VI 2017 r.


      Uprzejmie informujemy, że 30 czerwca 2017 roku na aplikacji klasycznej PBN zostanie wyłączony moduł sprawozdawczy. Odtąd moduł ten będzie się znajdował wyłącznie na nowej aplikacji PBN.

      Pozostałe narzędzia aplikacji klasycznej (moduł repozytoryjny, funkcje dla administratora jednostki itd.) nie zostają przeniesione.


  Z wyrazami szacunku
  Zespół LIL OPI PIB

 • Szanowni Państwo! 27 III 2017 r.


      Informujemy, że 27 marca 2017 Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosił komunikat o przedłużeniu terminu składania wniosków o przyznanie kategorii naukowej przez jednostki naukowe lub uczelnie. Nowy termin to 21 kwietnia 2017 r.
      Do tej samej daty ulega przedłużeniu działanie modułu sprawozdawczego na aplikacji klasycznej (p. komunikat z 6 II) oraz modułu danych do ankiety na nowej aplikacji.

Dodatkowe informacje

Informacja o przerwach konserwacyjnych


Cykliczne przerwy technologiczne, o których nie ostrzegamy dodatkowym komunikatem, są codziennie w godzinach:

 • 07:00 – najpóźniej 07:07 (niedostępne obie nowe aplikacje, testowa i produkcyjna),
 • 22:00 – najpóźniej 23:00 (niedostępne wszystkie aplikacje produkcyjne, tj. klasyczna, nowa i POL-index).